Stabil hídként a munkavállalók és a munkáltatók között. Tudjon meg többet rólunk!

Full-stack developer

Informatika / Programozás
Helyszín
Szeged, Pécs

Teljes körű IT szolgáltatásokkal és egyedi fejlesztési feladatok ellátásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk MEDIOR full-stack fejlesztő kollégát!
Ha minket választasz, akkor a munkaköröd a következőképpen fog alakulni: megkapsz tőlünk minden szükséges támogatást és eszközt különböző projektek önálló vezényléshez, melyeket a tervezéstől a mindenki számára pozitív lezárásig vihetsz. Persze ez nagy és összetett feladat, ezzel mi is tisztában vagyunk, így a fizetésed is ehhez - és a már meglévő tapasztalataidhoz - lesz mérhető.
Ezen felül mint medior fejlesztő kiemelt feladatod lesz a kevesebb tapasztalattal rendelkező kollégák segítése, szakmai mentorálása, tanítás.
Tetszik a lehetőség? Szuper!
Csatlakozz hozzánk, és lépd át saját határaidat velünk!

Feladatok
  • Egyedi igényű programozási feladatok végzése.
  • Feladatok, projektek kezelése a minőségi megoldások időben történő szállítása érdekében.
  • Fejlesztők szakmai támogatása, mentorálása.
  • Részvétel induló projektek fejlesztési tervének kidolgozásában, a folyamatok előkészítésében, végrehajtásában és ellenőrzésében.
  • Aktív részvétel a szakmai koncepciók elkészítésében, illetve a felmerülő problémák kezelésében.
  • Előrehaladás folyamatos ellenőrzése, folyamatok analízise és optimalizálása.
  • Projektek lezárása, az eredmények sikeres átadásának biztosítása.

Elvárások
  • Java, PHP vagy C# nyelvek egyikének mélyreható ismerete
  • Angular vagy React mélyreható ismerete
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás és precízség
  • Új technológiák iránti folyamatos érdeklődés
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent
  • Egyéb programozási nyelvek és platformok ismerete
  • Gyakorlat Android és/vagy IOS alkalmazások fejlesztésében
  • Projektvezetői tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag - br. 750 000 - 1 000 000 Ft tapasztalattól és tudástól függően.
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődés, továbbképzések
  • Izgalmas, változatos fejlesztési projektek
  • Konstruktív, innovatív, fiatal csapat

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük, adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.

Kérjük, adja meg azt az e-mail címet, melyre továbbítani szeretné az álláshirdetést!

Sikertelen regisztráció!

Sajnáljuk, te még nem múltál el 18 éves, így nem tudsz regisztrálni. Nézz körül a diákmunka lehetőségeink között itt: www.melo-depo.hu

Személyes adatok

(Kérjük, az összes mezőt töltse ki!)
Nem:
Ne felejtse el aktiválni profilját az e-mailben küldött linken keresztül! Figyelem! Az aktiváló e-mail gyakran a spam/promóciók vagy egyéb mappákba érkezik, kérjük, a regisztrációt követően böngéssze át levelezője összes mappáját! Aktiválás nélkül nem tud belépni profiljába és nem tud további adatokat megadni, más munkákra jelentkezni.

Nem kapott aktiváló e-mailt? Írjon nekünk: produkteam@produkteam.hu
A Produkteam Kft. adatkezelési tájékoztatójában foglaltakat elolvastam, megértettem és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel a Produkteam Kft. kezelje.

Irodáink

6722 Szeged, Vitéz u. 22.

1085 Budapest, József krt. 53. II. emelet 14.

6400 Kiskunhalas, Szilády Áron utca 5-7.

Kedves Álláskereső!

Ha nem talált munkalehetőségeink között Önnek megfelelőt, kérjük, töltse ki általános regisztrációs űrlapunkat, hogy fel tudjuk keresni későbbi munkalehetőségeinkkel is!