Stabil hídként a munkavállalók és a munkáltatók között. Tudjon meg többet rólunk!

SENIOR HR PROJEKT KOORDINÁTOR

HR / Munkaügy
Helyszín
Budapest, VIII. kerület (Nagykörút)

Hogy hogyan is néznek ki nálunk a mindennapok?

Munkaerőpiaci szolgáltatásokkal több, mint 25 éve foglalkozó cégünk budapesti irodájába keressük a csapatunk újabb tagját. Sok területen, sokféle pozícióra keresünk főállású és diák munkavállalókat, hosszabb és rövidebb távú projektek teljes körű lebonyolításán dolgozunk nap, mint nap. A toborzási, kiválasztási folyamatok sok szervezéssel járnak, rendszerszemlélet és kiemelkedően jó kommunikációs képesség szükséges hozzá. Telefonon, személyesen és e-mailen kommunikálunk ügyfelekkel, partnercégeinkkel, illetve a munkavállalókkal. Toborzási, kiválasztási projektjeinket a szerződés megkötésétől egészen az új munkavállaló elhelyezkedéséig nyomon követjük. Partnercégeink kapcsolattartóival, illetve a jelöltjeinkkel, munkavállalóinkkal bizalmas, támogató kapcsolatot ápolunk, mert fontos számunkra, hogy minőségi, színvonalas szolgáltatást nyújtsunk. Belőled sem hiányozhat ez a mentalitás, hozzáállás, ha szeretnél csatlakozni a csapatunkhoz.

A fő feladatod egy jelenleg 5 fős szuper lelkes, mindent-megoldó, elszánt és igazi egyéniségekből álló projektvezetői/projekt koordinátori csapat összefogása, támogatása, koordinálása. Ebben segítségedre lesz egyik projektvezető kollégád, aki a saját projektjei mellett már több projektben is bizonyított, mint mentor. A rendszeres egyeztetések során fontos lesz, hogy a megfelelő toborzási-kiválasztási stratégia kialakításában támogasd a projektvezetőket, a felmerülő kérdések-problémák megoldása során hatékony és optimális megoldásokra kell törekedned. A havi zárások, elszámolások ellenőrzése során főként a szerződési feltételeknek megfelelésre kell odafigyelned.

Mindemellett fontos, hogy képviseld a céget a meglévő, illetve új partnerek felé. Hogy mit is jelent ez számunkra? A meglévő ügyfelekkel történő egyeztetések koordinálása, új igények felmérése. Leendő partnercégekkel egyeztetés szolgáltatásainkról, felmerülő igényekről, lehetőségekről. Nem csak szóban, személyesen, de a kiadott árajánlatokon keresztül is képviselned kell küldetésünket. Az igény felmerését követően meg kell határoznod a megfelelő szolgáltatási kört, illetve árajánlati konstrukciót, amely a legoptimálisabban illeszkedik a partneri igényekhez.

Nálunk a mindennapok, a közös munka jó hangulatban telik. Szeretünk együtt vadászni ebédre az ételrendelős portálokon, szívesen oldjuk meg együtt a felmerülő problémákat, kérdéseket és fontosnak tartjuk a közös programokat, csapatépítőket. Szeretnénk, ha az új kollégánk is örömét lelné a munkában, a sokrétű feladatokban és jól érezné magát velünk a mindennapokban.

Feladatok
  • biztosítani az induló, illetve meglévő projektek optimális elosztását;
  • induló projektek egyeztetése partnercégekkel, projektvezetőkkel;
  • biztosítani a meglévő projektek teljes körű ellátását, szervezését;
  • toborzási, szervezési stratégia egyeztetése, projektvezetők segítése;
  • projektvezető kollégákkal rendszeres egyeztetés;
  • szükség esetén projektek szervezése;
  • havi zárás felügyelete, ellenőrzése;
  • cég képviselete partneri egyeztetéseken;
  • új partnercégekkel tárgyalás;
  • ajánlati árak, konstrukciók meghatározása;
  • ajánlatok jóváhagyása;
  • szükség esetén új projektvezető kollégák kiválasztása, betanítása;
  • marketing és értékesítés támogatása ötleteiddel, tapasztalataiddal.

Elvárások
  • rendelkezel legalább 5 év munkatapasztalattal, amely során szert tettél tapasztalatra az alábbi területek valamelyikén: toborzás-kiválasztás; HR területek támogatása; end-to-end projektek koordinálása; projektvezetés.
  • magabiztosan kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt;
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel bírsz;
  • határozott fellépés, proaktív munkavégzés jellemez;
  • szeretsz csapatban dolgozni;
  • egyszerre több dologra tudsz figyelni;
  • türelemmel és empátiával tudsz az emberek felé fordulni, kommunikálni;
  • olyan munkatársat keresünk, aki jókedvű, pozitív személyiség, segítőkész, ötleteivel pedig hozzájárul cégünk és csapatunk fejlődéséhez, sikereihez;
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel és van vezetési tapasztalatod.

Amit kínálunk
  • vidám, lendületes csapat;
  • támogató munkakörnyezet;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • változatos munkakör;
  • csapatépítő programok és belső képzések;
  • mobiltelefon, laptop;
  • céges autó biztosított, amennyiben személyesen képviseljük a céget partnereinknél, akik nem csak Budapesten, de egész Pest megyében megtalálhatóak.

Egyéb információk:
  • munkaidő: heti 40 órában, 9:00-17:30-ig;
  • heti 2 nap home-office;
  • munkavégzés helye: a Produkteam Kft. budapesti irodája, VIII. kerület (Nagykörút).

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük, adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.

Kérjük, adja meg azt az e-mail címet, melyre továbbítani szeretné az álláshirdetést!

Sikertelen regisztráció!

Sajnáljuk, te még nem múltál el 18 éves, így nem tudsz regisztrálni. Nézz körül a diákmunka lehetőségeink között itt: www.melo-depo.hu

Személyes adatok

(Kérjük, az összes mezőt töltse ki!)
Nem:
Ne felejtse el aktiválni profilját az e-mailben küldött linken keresztül! Figyelem! Az aktiváló e-mail gyakran a spam/promóciók vagy egyéb mappákba érkezik, kérjük, a regisztrációt követően böngéssze át levelezője összes mappáját! Aktiválás nélkül nem tud belépni profiljába és nem tud további adatokat megadni, más munkákra jelentkezni.

Nem kapott aktiváló e-mailt? Írjon nekünk: produkteam@produkteam.hu
A Produkteam Kft. adatkezelési tájékoztatójában foglaltakat elolvastam, megértettem és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel a Produkteam Kft. kezelje.

Irodáink

6722 Szeged, Vitéz u. 22.

1085 Budapest, József krt. 53. II. emelet 14.

6400 Kiskunhalas, Szilády Áron utca 5-7.

Kedves Álláskereső!

Ha nem talált munkalehetőségeink között Önnek megfelelőt, kérjük, töltse ki általános regisztrációs űrlapunkat, hogy fel tudjuk keresni későbbi munkalehetőségeinkkel is!