Stabil hídként a munkavállalók és a munkáltatók között. Tudjon meg többet rólunk!

Angular / Javascript fejlesztő Szeged

Informatika / Programozás
Helyszín
Szeged

Ha már van legalább 1 éves fejlesztési tapasztalatod, ismered a JavaScript és Angular programnyelveket, akkor téged kereslek!
Juniortól expert szintig keresünk új kollégát, szóval tarts bármilyen szinten, ha rendelkezel a kellő tapasztalattal, akkor add le jelentkezésedet!

Feladatok
  • Új funkciók implementálásában való részvétel.
  • Funkcionális követelmények önálló megértése, implementálása, programozása.

Elvárások
  • IT tanulmányok.
  • 1 év Javascript programozási tapasztalat ( Junior szinten).
  • SPA keretrendszerekben való jártasság. (Angular, React...)
  • NodeJS, GIT ismeret.
  • Megbízható angol nyelvtudás.

Amit kínálunk
  • Személyre szabott szakmai fejlődés, nyelvtanulási lehetőség.
  • Biztos megbízható munkahely.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Rugalmas munkavégzés. (home office)
  • SZÉP kártya.

Munkaidő

Teljes állású munkalehetőség projektalapú időbeosztással.

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük, adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.

Kérjük, adja meg azt az e-mail címet, melyre továbbítani szeretné az álláshirdetést!

Sikertelen regisztráció!

Sajnáljuk, te még nem múltál el 18 éves, így nem tudsz regisztrálni. Nézz körül a diákmunka lehetőségeink között itt: www.melo-depo.hu

Személyes adatok

(Kérjük, az összes mezőt töltse ki!)
Nem:
Ne felejtse el aktiválni profilját az e-mailben küldött linken keresztül! Figyelem! Az aktiváló e-mail gyakran a spam/promóciók vagy egyéb mappákba érkezik, kérjük, a regisztrációt követően böngéssze át levelezője összes mappáját! Aktiválás nélkül nem tud belépni profiljába és nem tud további adatokat megadni, más munkákra jelentkezni.

Nem kapott aktiváló e-mailt? Írjon nekünk: produkteam@produkteam.hu
A Produkteam Kft. adatkezelési tájékoztatójában foglaltakat elolvastam, megértettem és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel a Produkteam Kft. kezelje.

Irodáink

6722 Szeged, Vitéz u. 22.

1085 Budapest, József krt. 53. II. emelet 14.

6400 Kiskunhalas, Szilády Áron utca 5-7.

Kedves Álláskereső!

Ha nem talált munkalehetőségeink között Önnek megfelelőt, kérjük, töltse ki általános regisztrációs űrlapunkat, hogy fel tudjuk keresni későbbi munkalehetőségeinkkel is!