Stabil hídként a munkavállalók és a munkáltatók között. Tudjon meg többet rólunk!

Értékesítő

Értékesítő

Értékesítés / Kereskedelem, Marketing / PR, HR / Munkaügy
Helyszín
Budapest

HR szolgáltató területen működő kkv cégünkhöz keresünk tapasztalt, kitartó, pozitív személyiségű értékesítő kollégát. Versenytársaink közül igyekszünk kitűnni a megbízható és stabil vállalati hátterünkkel, szolgáltatásainkkal, szorgalmunkkal és kitartásunkkal. Olyan kollégát keresünk sales területre, aki hideghívásokat indítana potenciális partnercégek felé; egyedülálló, valamint hatékony tárgyalási képességeivel új partnereink számát bővítené; kapcsolatot tartana az ügyfelekkel és támogatná a napi adminisztrációt.

Kik vagyunk mi, kikkel fogsz együtt dolgozni?

Jó hangulatú és pozitív életszemléletű csapat vagyunk, akik támogató munkakörnyezetben szeretnek dolgozni. Projektvezető kollégáink HR projekteket bonyolítanak end to end. Az ő munkájuk mellett van szükségünk az értékesítői csapat erősítésére. Szeretjük a folyamatokat átlátni, egymást segíteni, együtt gondolkodni és alkotni. Az értékesítés egy olyan területe a munkánknak, amiből mindenki kiveszi a részét, de a szakértelmedre, tapasztalatodra szükségünk lesz.

Feladatok
  • új ügyfelek, lehetséges partnerek felkutatása, adminisztrálása a vállalatirányítási rendszerben;
  • hideghívások indítása és tárgyalási időpontok egyeztetése;
  • tárgyalások lebonyolítása;
  • árajánlat készítése;
  • CRM rendszer használata, adminisztráció;
  • konkurencia figyelése;
  • együttműködés az értékesítés vezetőjével;
  • riportok, kimutatások készítése;
  • részvétel a sales marketing kialakításában.

Feltételek
  • legalább 1 éves B2B értékesítői tapasztalat, mert az alapokra szükséged lesz, a szektor és a terület sajátosságait megtanítjuk neked;
  • cold call tapasztalatra is szükséged lesz, mert a hideghívások indítása a mindennapok része;
  • kitartó, precíz munkavégzés jellemezzen: a hideghívások kezelése, a napi adminisztráció vezetése és a tárgyalások lebonyolítása sokszor nehéz feladat, kihívásokkal teli, ezért mindenképpen kitartónak kell lenned, aki sosem adja fel, szereti a próbatételeket és vidáman, optimistán néz szembe a nehéz helyzetekkel is;
  • kiváló kommunikációs és meggyőző készségű légy, hiszen vannak olyan tárgyalófelek, akik kemény diók, szükséged lesz a lehengerlő, megnyerő személyiségedre és a kiváló tárgyalási képességeidre;
  • gyors és logikus gondolkodás, amit nem csak a tárgyalások során tudsz majd kamatoztatni;
  • valamilyen CRM rendszer ismerete;
  • legalább kommunikáció képes angol nyelvtudás;
  • nagyszerű csapatjátékost keresünk, mert mi szeretünk együtt dolgozni és együtt gondolkodni;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat;
  • érdeklődés a HR terület iránt;
  • aktív kapcsolati háló előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk
  • vidám, lendületes, fiatalos csapat;
  • támogató munkakörnyezet;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • folyamatos szakmai kihívások és változatos munkakör;
  • csapatépítő programok és belső képzések.

Egyéb információ
  • munkaidő: heti 40 órában, 9:00-17:30-ig;
  • munkavégzés helye: a Produkteam Kft. budapesti irodája, VIII. kerület (Nagykörút).

Amennyiben felkeltette az érdeklődésed az álláslehetőség, a bruttó bérigényed megadásával és az önéletrajzod feltöltésével jelentkezz!

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük, adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.

Kérjük, adja meg azt az e-mail címet, melyre továbbítani szeretné az álláshirdetést!

Sikertelen regisztráció!

Sajnáljuk, te még nem múltál el 18 éves, így nem tudsz regisztrálni. Nézz körül a diákmunka lehetőségeink között itt: www.melo-depo.hu

Személyes adatok

(Kérjük, az összes mezőt töltse ki!)
Nem:
Ne felejtse el aktiválni profilját az e-mailben küldött linken keresztül! Figyelem! Az aktiváló e-mail gyakran a spam/promóciók vagy egyéb mappákba érkezik, kérjük, a regisztrációt követően böngéssze át levelezője összes mappáját! Aktiválás nélkül nem tud belépni profiljába és nem tud további adatokat megadni, más munkákra jelentkezni.

Nem kapott aktiváló e-mailt? Írjon nekünk: produkteam@produkteam.hu
A Produkteam Kft. adatkezelési tájékoztatójában foglaltakat elolvastam, megértettem és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel a Produkteam Kft. kezelje.

Irodáink

6722 Szeged, Vitéz u. 22.

1085 Budapest, József krt. 53. II. emelet 14.

6400 Kiskunhalas, Szilády Áron utca 5-7.

Kedves Álláskereső!

Ha nem talált munkalehetőségeink között Önnek megfelelőt, kérjük, töltse ki általános regisztrációs űrlapunkat, hogy fel tudjuk keresni későbbi munkalehetőségeinkkel is!