Stabil hídként a munkavállalók és a munkáltatók között. Tudjon meg többet rólunk!

Összeszerelő operátor, minőségellenőr

Fizikai / Betanított munka, Gyártás / Termelés
Helyszín
Budaörs

Budaörsi partnercégünk csapatába keresünk új kollégát (nők és férfiak jelentkezését is várjuk) összeszerelő operátor, minőségellenőri pozíció betöltésére fizikailag nem megterhelő munka elvégzésére.

Feladatok
  • apró műanyag termékeket kell összeszerelnie, ezek vizuális ellenőrzése;
  • valamint végellenőri feladatok ellátása.

Elvárások
  • vizuális minőségellenőri és gyártósori vagy csomagolói tapasztalat;
  • kiváló kézügyesség.

Amit kínálunk
  • bruttó havi bérezés: alapbér 348 495 Ft + 50 000 Ft cafeteria + bónuszok;
  • utazási támogatás (saját gépjármű és tömegközlekedés esetén is);
  • esetleges túlóra (nem kötelező) a munka törvénykönyve alapján hivatalosan fizetve;
  • kulturált, tiszta és biztonságos környezet;
  • bejelentett, hosszútávú munkalehetőség egy stabil iparágban.

Munkavégzés helye
  • budaörsi ipartelep (Kelenföldről busszal 30 perc, Diósdról, Budakesziről 10 perc).

Munkaidő
  • hétfőtől péntekig, heti 40 óra.
  • két műszak: 6:30-15:00 és 13:30-22:00

Kérjük, adja meg azt az e-mail címet, melyre továbbítani szeretné az álláshirdetést!

Sikertelen regisztráció!

Sajnáljuk, te még nem múltál el 18 éves, így nem tudsz regisztrálni. Nézz körül a diákmunka lehetőségeink között itt: www.melo-depo.hu

Személyes adatok

(Kérjük, az összes mezőt töltse ki!)
Nem:
Ne felejtse el aktiválni profilját az e-mailben küldött linken keresztül! Figyelem! Az aktiváló e-mail gyakran a spam/promóciók vagy egyéb mappákba érkezik, kérjük, a regisztrációt követően böngéssze át levelezője összes mappáját! Aktiválás nélkül nem tud belépni profiljába és nem tud további adatokat megadni, más munkákra jelentkezni.

Nem kapott aktiváló e-mailt? Írjon nekünk: produkteam@produkteam.hu
A Produkteam Kft. adatkezelési tájékoztatójában foglaltakat elolvastam, megértettem és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel a Produkteam Kft. kezelje.

Irodáink

6722 Szeged, Vitéz u. 22.

1085 Budapest, József krt. 53. II. emelet 14.

6400 Kiskunhalas, Szilády Áron utca 5-7.

Kedves Álláskereső!

Ha nem talált munkalehetőségeink között Önnek megfelelőt, kérjük, töltse ki általános regisztrációs űrlapunkat, hogy fel tudjuk keresni későbbi munkalehetőségeinkkel is!