Stabil hídként a munkavállalók és a munkáltatók között. Tudjon meg többet rólunk!

Kőműves munka Szegeden és környékén

Építőipar, Fizikai / Betanított munka, Szakmunka
Helyszín
Szeged

Építőipari partnerünkhöz keresünk kőművest Szegeden és környékén azonnali kezdéssel. Ha megunta, hogy munkáját nem becsülik meg, és azt megfelelő fizetéssel sem kompenzálják, akkor itt a helye! Kiemelkedő fizetés, megbízható kollégák, változatos feladatok.

Feladatok
  • az épület alapjának elkészítése (vasalat készítés és betonozás);
  • falak felhúzása téglából, természetes kövekből, betonból, beton készelemekből vagy más építőanyagból (YTONG, HABISOL stb.);
  • falak ellátása ablakok, ajtók, csövek elhelyezésére szolgáló nyílásokkal (balkonok, ajtó- és ablakbeboltozások);
  • boltívek és boltozatok falazása, kémények, füstcsövek, födémek, lépcsők, párkányok, belső és külső falak megépítése;
  • betonáthidalók elhelyezése és befalazása az ablakoknál, ajtóknál és egyéb nyílásoknál;
  • beton- vagy vasbetonlépcsők beépítése (előregyártott lépcsők alkalmazása);
  • épületek és épületrészek nedvesség elleni szigetelése;
  • szerkezetek hagyományos zsaluzatának elkészítése, ellenőrzése, bontása;
  • habarcs vagy beton keverése kézzel vagy géppel;
  • vakoló munka végzése, kézi és gépi vakolás;
  • egyszerű falazó és vakoló állvány felállítása, ellenőrzése, bontása;
  • szerkezetek vasszerelési munkái;
  • a falazat javítási munkálatainak lebonyolítása, át- és kiépítése.

Elvárások
  • kőműves végzettség;
  • releváns szakmai tapasztalat;
  • megbízhatóság, precíz pontos munkavégzés;
  • jó fizikum, terhelhetőség;
  • önálló és csapatban való munkavégzés.

Előnyt jelent
  • több év tapasztalat hasonló területen

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés: nettó 2700 Ft/óra
  • Jó csapat

Munkaidő
  • Hétfő-Péntek 7:00-17:00

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük, adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.

Kérjük, adja meg azt az e-mail címet, melyre továbbítani szeretné az álláshirdetést!

Sikertelen regisztráció!

Sajnáljuk, te még nem múltál el 18 éves, így nem tudsz regisztrálni. Nézz körül a diákmunka lehetőségeink között itt: www.melo-depo.hu

Személyes adatok

(Kérjük, az összes mezőt töltse ki!)
Nem:
Ne felejtse el aktiválni profilját az e-mailben küldött linken keresztül! Figyelem! Az aktiváló e-mail gyakran a spam/promóciók vagy egyéb mappákba érkezik, kérjük, a regisztrációt követően böngéssze át levelezője összes mappáját! Aktiválás nélkül nem tud belépni profiljába és nem tud további adatokat megadni, más munkákra jelentkezni.

Nem kapott aktiváló e-mailt? Írjon nekünk: produkteam@produkteam.hu
A Produkteam Kft. adatkezelési tájékoztatójában foglaltakat elolvastam, megértettem és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel a Produkteam Kft. kezelje.

Irodáink

6722 Szeged, Vitéz u. 22.

1085 Budapest, József krt. 53. II. emelet 14.

6400 Kiskunhalas, Szilády Áron utca 5-7.

Kedves Álláskereső!

Ha nem talált munkalehetőségeink között Önnek megfelelőt, kérjük, töltse ki általános regisztrációs űrlapunkat, hogy fel tudjuk keresni későbbi munkalehetőségeinkkel is!