Stabil hídként a munkavállalók és a munkáltatók között. Tudjon meg többet rólunk!

Szoftverfejlesztőt keresünk!

Informatika / Programozás
Helyszín
Szeged, Pécs

Teljes körű IT szolgáltatásokkal és egyedi fejlesztési feladatok ellátásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk fejlesztő kollégát full-stack, frontend vagy backend tapasztalattal! A legjobb, ha full-stack irányon mozogsz, de frontend, illetve backend is szóba jöhet, főleg, ha nyitott vagy más területekre is. Akár pályakezdő vagy, akár rendelkezel már pár év tapasztalattal, várjuk jelentkezésedet!
Csatlakozz hozzánk, és lépd át saját határaidat velünk!

Feladatok
  • Java vagy PHP alapú webalkalmazások fejlesztése
  • Android, iOS, cross-platform mobil alkalmazások fejlesztése
  • A követelmények implementálása
  • Frontend és backend fejlesztési feladatok elvégzése
  • Adatbázis- és rendszertervezés

Elvárások
  • Java vagy PHP nyelvek valamelyikében szerzett tapasztalat
  • HTML, CSS és JavaScript ismerete
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás és precízség
  • Új technológiák iránti folyamatos érdeklődés
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség

Előnyt jelent
  • Egyéb programozási nyelvek, libek és platformok ismerete (Python, Angular(1-4), node.JS, Firebase stb)
  • Gyakorlat Android és/vagy IOS alkalmazások fejlesztésében

Amit kínálunk
  • Fizetés tapasztalattól, tudástól függően, megegyezés alapján
  • Főállású, határozatlan idejű munkaviszony
  • Home office lehetőség
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődés, továbbképzések
  • Változatos fejlesztési feladatok
  • Konstruktív, innovatív, fiatal csapat
  • Családias légkör, barátságos környezet

Munkaidő
  • Hétfő-Péntek 8-16

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük, adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.

Kérjük, adja meg azt az e-mail címet, melyre továbbítani szeretné az álláshirdetést!

Sikertelen regisztráció!

Sajnáljuk, te még nem múltál el 18 éves, így nem tudsz regisztrálni. Nézz körül a diákmunka lehetőségeink között itt: www.melo-depo.hu

Személyes adatok

(Kérjük, az összes mezőt töltse ki!)
Nem:
Ne felejtse el aktiválni profilját az e-mailben küldött linken keresztül! Figyelem! Az aktiváló e-mail gyakran a spam/promóciók vagy egyéb mappákba érkezik, kérjük, a regisztrációt követően böngéssze át levelezője összes mappáját! Aktiválás nélkül nem tud belépni profiljába és nem tud további adatokat megadni, más munkákra jelentkezni.

Nem kapott aktiváló e-mailt? Írjon nekünk: produkteam@produkteam.hu
A Produkteam Kft. adatkezelési tájékoztatójában foglaltakat elolvastam, megértettem és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel a Produkteam Kft. kezelje.

Irodáink

6722 Szeged, Vitéz u. 22.

1085 Budapest, József krt. 53. II. emelet 14.

6400 Kiskunhalas, Szilády Áron utca 5-7.

Kedves Álláskereső!

Ha nem talált munkalehetőségeink között Önnek megfelelőt, kérjük, töltse ki általános regisztrációs űrlapunkat, hogy fel tudjuk keresni későbbi munkalehetőségeinkkel is!