Stabil hídként a munkavállalók és a munkáltatók között. Tudjon meg többet rólunk!

Ács (magasépítésben)

Építőipar, Szakmunka
Helyszín
Mátraszőlős, Pásztó, Bátonyterenye, Hatvan, Jászfényszaru

Építőipari partnerünkhöz keresünk ács munkatársakat Mátraszőlős, Pásztó, Bátonyterenye, Hatvan, Jászfényszaru környékén azonnali kezdéssel.
Ha megunta, hogy munkáját nem becsülik meg, és azt megfelelő fizetéssel sem kompenzálják, akkor itt a helye! Kiemelkedő fizetés, megbízható kollégák, változatos feladatok.

Feladatok
  • méretre szabott zsalutáblák készítése;
  • zsaluszerkezet elemeinek deponálása, utókezelése;
  • szerkezetek zsaluzatának elkészítése, biztonságtechnikai ellenőrzése;
  • a csőállványzatok szerelése, építése és bontása;
  • fedélszerkezetek előkészítése, felállítása, szerkezeti kiváltások kialakítása;
  • fafödémek készítése, szerkezeti kiváltások kialakítása;
  • előre gyártott faszerkezetek beépítése;
  • külső és belső faburkolatok készítése;
  • „készházak” szerelése;
  • szerkezeti és egyéb fából készült tárgyak készítése, átalakítása és javítása munkaasztalon és építési helyszíneken;
  • építkezéseken nehéz faszerkezetek építése, felállítása és szerelése;
  • belső és külső épületrészek, pl. falak, ajtók, ajtó- és ablakkeretek, burkolatok és panelek szerelése, összeállítása és átalakítása.

Elvárások
  • ács végzettség;
  • releváns szakmai tapasztalat;
  • megbízhatóság, precíz pontos munkavégzés;
  • jó fizikum, terhelhetőség;
  • önálló és csapatban való munkavégzés.

Előnyt jelent
  • több év tapasztalat hasonló területen

Amit kínálunk
  • Fizetés: nettó 2700 Ft/óra
  • Jó csapat

Munkaidő
  • Hétfő-Péntek 7:00-17:00

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük, adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.

Kérjük, adja meg azt az e-mail címet, melyre továbbítani szeretné az álláshirdetést!

Sikertelen regisztráció!

Sajnáljuk, te még nem múltál el 18 éves, így nem tudsz regisztrálni. Nézz körül a diákmunka lehetőségeink között itt: www.melo-depo.hu

Személyes adatok

(Kérjük, az összes mezőt töltse ki!)
Nem:
Ne felejtse el aktiválni profilját az e-mailben küldött linken keresztül! Figyelem! Az aktiváló e-mail gyakran a spam/promóciók vagy egyéb mappákba érkezik, kérjük, a regisztrációt követően böngéssze át levelezője összes mappáját! Aktiválás nélkül nem tud belépni profiljába és nem tud további adatokat megadni, más munkákra jelentkezni.

Nem kapott aktiváló e-mailt? Írjon nekünk: produkteam@produkteam.hu
A Produkteam Kft. adatkezelési tájékoztatójában foglaltakat elolvastam, megértettem és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel a Produkteam Kft. kezelje.

Irodáink

6722 Szeged, Vitéz u. 22.

1085 Budapest, József krt. 53. II. emelet 14.

6400 Kiskunhalas, Szilády Áron utca 5-7.

Kedves Álláskereső!

Ha nem talált munkalehetőségeink között Önnek megfelelőt, kérjük, töltse ki általános regisztrációs űrlapunkat, hogy fel tudjuk keresni későbbi munkalehetőségeinkkel is!