Stabil hídként a munkavállalók és a munkáltatók között. Tudjon meg többet rólunk!

Reporting specialist

Adminisztráció / Asszisztencia, Informatika / Programozás, Pénzügy / Számvitel, HR / Munkaügy
Helyszín
Szombathely

Digitalizációs folyamatokkal, üzleti szolgáltatásokkal és dokumentum-feldolgozással foglalkozó partnerünkhöz keresünk munkatársat. Ha belépsz a csapatba, elsősorban német kollégákkal fogsz együtt dolgozni, alkalomszerűen utazási lehetőséged is nyílik Németországba. A munkaköröd célja a bérszámfejtő csapat támogatása lesz Excel tudásoddal és adatbázis-ismereteddel.

Pályakezdőként is jelentkezhetsz!

A leendő feladataid
  • bérszámfejtő csapat támogatása;
  • jelentések, statisztikák készítése, ellenőrzése KIDICAP rendszerekből;
  • az ügyfelek adminisztratív támogatása bérszámfejtési kérdésekben;
  • adatok importálása a KIDICAP rendszerekbe;
  • telefonos és e-mailes kommunikáció az ügyfelekkel, kollégákkal és más részlegekkel;
  • felhasználói adatok létrehozása és karbantartása KIDICAP rendszerekben;
  • adatok legyűjtése adóhivataloknak, társadalombiztosítási szolgáltatóknak a KIDICAP rendszerből;
  • virtuális csapatban történő munkavégzés.

Az elvárások
  • magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban;
  • gazdasági vagy informatikai végzettség;
  • adatbázisokkal kapcsolatos tapasztalat (Oracle, SQL);
  • MS Office termékek, különösen a Microsoft Excel magabiztos kezelése (makrók és VBA);
  • kezdeményezőkészség, megbízhatóság, rugalmasság és csapatmunka;
  • jó kommunikációs készség az ügyfelekkel való kapcsolattartásban.

Előnyt jelent
  • bérszámfejtési rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat;
  • HR területen szerzett tapasztalat.

Mit kínálunk?
  • cafeteria juttatási csomag, amit te választhatsz meg;
  • heti 2 nap home office lehetőség, de ha szeretnél, egész héten bejárhatsz az irodába;
  • fejlődési lehetőség;
  • fiatalos csapat;
  • utazási lehetőség a németországi kollégákhoz.

Munkaidő

hétköznap 8.00-16.30 között

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük, adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.

Kérjük, adja meg azt az e-mail címet, melyre továbbítani szeretné az álláshirdetést!

Sikertelen regisztráció!

Sajnáljuk, te még nem múltál el 18 éves, így nem tudsz regisztrálni. Nézz körül a diákmunka lehetőségeink között itt: www.melo-depo.hu

Személyes adatok

(Kérjük, az összes mezőt töltse ki!)
Nem:
Ne felejtse el aktiválni profilját az e-mailben küldött linken keresztül! Figyelem! Az aktiváló e-mail gyakran a spam/promóciók vagy egyéb mappákba érkezik, kérjük, a regisztrációt követően böngéssze át levelezője összes mappáját! Aktiválás nélkül nem tud belépni profiljába és nem tud további adatokat megadni, más munkákra jelentkezni.

Nem kapott aktiváló e-mailt? Írjon nekünk: produkteam@produkteam.hu
A Produkteam Kft. adatkezelési tájékoztatójában foglaltakat elolvastam, megértettem és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel a Produkteam Kft. kezelje.

Irodáink

6722 Szeged, Vitéz u. 22.

1085 Budapest, József krt. 53. II. emelet 14.

6400 Kiskunhalas, Szilády Áron utca 5-7.

Kedves Álláskereső!

Ha nem talált munkalehetőségeink között Önnek megfelelőt, kérjük, töltse ki általános regisztrációs űrlapunkat, hogy fel tudjuk keresni későbbi munkalehetőségeinkkel is!