Stabil hídként a munkavállalók és a munkáltatók között. Tudjon meg többet rólunk!

Bérügyi asszisztens

Adminisztráció / Asszisztencia, Pénzügy / Számvitel, HR / Munkaügy
Helyszín
Szeged

Bérszámfejtő vagy, vagy szeretnél azzá válni, de még az iskolapadon kívül nem sokat láttál? Légy Te is csapatunk tagja, fejlődj velünk, láss bele egy pörgős cég mindennapjaiba! Ha szereted olykor a nyugis rögzítési munkát, nem ijedsz meg egy kis számolástól, de jól dolgozol csapatban, és a HR háttértevékenységei is érdekelnek, akkor itt a helyed! Töltsd fel önéletrajzodat, és jelentkezz hozzánk!

Feladatok
  • munkavállalók ki-és belépésével kapcsolatos ügyintézés;
  • adminisztációs feladatok: dokumentumok, személyi anyagok rendezése, adatrögzítés;
  • belső vállalatirányítási rendszer munkaügyi adatainak kezelése;
  • bérszámfejtés előkészítése;
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása;
  • listák, kimutatások elkészítése;
  • szerződések lefűzése;
  • költségek rögzítése, kimutatása.

Elvárások
  • bérszámfejtői/TB és bérügyintézői végzettség (akár pályakezdő);
  • középhaladó Ms Office ismeretek;
  • analitikus gondolkodásmód;
  • kiváló kommunikációs képesség;
  • precizitás, önálló munkavégzés;
  • agilitás, proaktivitás.

Előnyt jelent
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • egyéb pénzügyi végzettség és ismeretek.

Amit kínálunk
  • stabil, komoly hátterű vállalati kultúra;
  • fiatalos, dinamikus csapat;
  • felelősségteljes munkakör.

Munkaidő

hétköznapokon, 9-17 óráig.

Kérjük, adja meg azt az e-mail címet, melyre továbbítani szeretné az álláshirdetést!

Sikertelen regisztráció!

Sajnáljuk, te még nem múltál el 18 éves, így nem tudsz regisztrálni. Nézz körül a diákmunka lehetőségeink között itt: www.melo-depo.hu

Személyes adatok

(Kérjük, az összes mezőt töltse ki!)
Nem:
Ne felejtse el aktiválni profilját az e-mailben küldött linken keresztül! Figyelem! Az aktiváló e-mail gyakran a spam/promóciók vagy egyéb mappákba érkezik, kérjük, a regisztrációt követően böngéssze át levelezője összes mappáját! Aktiválás nélkül nem tud belépni profiljába és nem tud önéletrajzot feltölteni.

Nem kapott aktiváló e-mailt? Írjon nekünk: produkteam@produkteam.hu
A Produkteam Kft. adatkezelési tájékoztatójában foglaltakat elolvastam, megértettem és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel a Produkteam Kft. kezelje.

Irodáink

6722 Szeged, Vitéz u. 22.

1085 Budapest, József krt. 53. II. emelet 14.

6400 Kiskunhalas, Szilády Áron utca 5-7.

Kedves Álláskereső!

Ha nem talált munkalehetőségeink között Önnek megfelelőt, kérjük, töltse ki általános regisztrációs űrlapunkat, hogy fel tudjuk keresni későbbi munkalehetőségeinkkel is!