Aktuális munkalehetőségek - Víz-központi fűtés szerelő

Ajánlat sorszáma: 2014489

Kivitelezéssel, karbantartással foglalkozó szegedi céghez keresünk új csapattagot!

Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • szakipari kivitelezés, szerelés;
  • rendszerek javítása, karbantartása;
  • duguláselhárítás.

Munkaidő: hétfőtől péntekig 7:30-15:30, szombaton alkalmanként, önkéntes alapon.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség;
  • megbízhatóság, precíz pontos munkavégzés;
  • terhelhetőség.

Előny:

  • szerkezetlakatos, géplakatos, lakatos, hegesztő végzettség;
  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • tervezhető munkabeosztás;
  • kiemelkedő bérezés, mely több lépcsőben folyamatosan emelkedik;
  • munkába járás támogatása;
  • modern kellemes munkakörnyezet;
  • folyamatosan fejlesztett szerszámkészlet, eszközök;
  • stabil, komoly hátterű vállalati kultúra;
  • jó csapat.

Bérezésről a személyes elbeszélgetés során tudunk információt adni.

Jelentkezés: a jelentkezem gombra kattintva, önéletrajz feltöltésével.