Aktuális munkalehetőségek - Ügyvezetői asszisztens - Pest megye déli része

Ajánlat sorszáma: 2014473

100 éves múlttal rendelkező, német tulajdonban lévő partnercégünk ügyvezető igazgatója mellé keresünk asszisztenst. A családias hangulatú, biztos háttérrel rendelkező nemzetközi vállalatcsoport Pest megye déli részén található gyártóközpontjába várja az új kollégát.

Feladatok:

  • az ügyvezető napi munkájának segítése;
  • vendégek fogadása;
  • találkozók, programok szervezése;
  • határidők tervezése, koordinálása;
  • dokumentációs rendszer kezelése, napra készen tartása;
  • adminisztráció;
  • posta kezelése.

Elvárások:

  • magabiztos nyelvtudás szóban és írásban német és angol nyelven;
  • közép- vagy felsőfokú végzettség;
  • magabiztos Microsoft Office programok ismerete;
  • határozott fellépés;
  • önálló és megbízható munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatás;
  • változatos feladatkör;
  • szakmai fejlődés;
  • korszerű munkakörnyezet;
  • céges buszjárat a környező településekről vagy munkába járás támogatása.

Munkavégzés helye: Pest megye déli része.

Munkavégzés ideje: hétköznapokon napi 8 órában

Jelentkezés: Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és jelölje meg bérigényét a megjegyzés rovatban.