Aktuális munkalehetőségek - Ügyfélszolgálati hostess - Kecskemét

Ajánlat sorszáma: 2014300

Közműszolgáltató partnerünk keres kecskeméti ügyfélszolgálati irodába

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI HOSTESS MUNKATÁRSAKAT.

Feladatok:

  • az ügyfélszolgálati irodára érkező ügyfelek részére tájékoztatás nyújtása, az ügyintézéshez szükséges sorszámosztás biztosítása;
  • nyomtatványok biztosítása, valamint segítségnyújtás azok kitöltésében;
  • online ügyfélszolgálati felület használatához segítségnyújtás;
  • az ügyfélkiszolgálás hatékonyságának elősegítése;
  • akciók nyomon követése, azokban történő aktív közreműködés (DM anyagok átadása, termékismertetés).

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség;
  • precíz munkavégzés;
  • megbízhatóság.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkavégzés ideje: részmunkaidős - 7 órás, hosszú távú lehetőség

H: 8-14

K: 8-14

Sz: 8-19

Cs: 8-14

P: 8-14

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.