Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Tervtáros munkatárs

Ajánlat sorszáma: 2014334

Munkaköri feladatok:

  • a gázhálózati térképek rendszerezése, nyilvántartása, változások felvezetése
  • térképi állományok karbantartása
  • térinformatikai rendszerek kezelése
  • a belső gázszerelés és csatlakozó építés megvalósulási dokumentációinak nyilvántartása és kezelése
  • E - közmű rendszerben való ügyintézés, közműegyeztetés, közműnyilatkozat kiadás
  • adatszolgáltatás új gázelosztó vezeték létesítéséhez, új ügyfelek ellátásához
  • adatszolgáltatás gázhálózati munkákhoz
  • adatszolgáltatás társközművek részére

Feltételek:

  • min. műszaki szakközépiskolai érettségi
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office programok magabiztos kezelése

Szükséges kompetenciák:

  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs és együttműködési képességek

Előnyök:

  • Térinfirmatikai rendszer, HET-MIR rendszer, geodéziai ismeretek
  • AUTOCAD ismerete

Munkaidő:

  • napi 8 órás, egyműszakos
  • Hétfőtől - péntekig 7:00 - 15:20
Amit kínálunk:
  • versenyképes bérezés
  • cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • kollektív eredményességi prémium

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és bérigényét: