Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Területi beruházási munkatárs

Ajánlat sorszáma: 2014309

Munkavégzés helye: Kecskemét

Feladatok:

  • előkészíti a rekonstrukciós tenderek pályázati anyagait
  • a csatlakozási szerződések alapján megrendeli az új vezeték építéseket, előkészíti az egyszerűsített vállalkozási szerződéseket
  • a vezető intézkedése alapján egyéb költségek alakulásáról kimutatást készít
  • a kijelölt üzemegységeken a hálózati csatlakozási szerződések előkészítését végzi
  • a kijelölt üzemegységeken és projekt körben elvégzi a PS/IM valamint a CO záráshoz kapcsolódó feladatokat
  • napi kapcsolatot tart a beruházásban közreműködő munkatársakkal
  • a kijelölt üzemegységeken a hálózati csatlakozási szerződések előkészítését elvégzi

Elvárások:

  • gazdasági érettségi
  • word, excel magabiztos kezelése

Szükséges kompetenciák:

  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság

Előny: SAP IS-U ismerete

Munkarend és munkaidő: kötetlen

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.