Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Telefonos ügyintéző közműszolgáltatónál

Ajánlat sorszáma: 2014298

Feladat:

- egyszerű ügyintézést igénylő telefonos tájékoztatás és adminisztráció kimenő hívás keretein belül

- E-számlával kapcsolatos ügyintézés, értékesítés

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkaidő:

- rugalmas munkaidő, heti 40 óra H-K-SZ-P 8:00-18:00 ; CS: 8:00-20:10 közötti intervallumban

- bejelentett munkaviszony

Elvárások:

- legalább érettségi

- számítógépes felhasználói ismeretek

- ügyfélorientált szemlélet

- önálló feladatmegoldó képesség

- kiváló kommunikációs készség (írásban is), jó kapcsolatteremtő képesség

- empatikus hozzáállás

- stresszt-tűrő képesség

Előny:

- SAP ISU ismerete

- telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk:

- tervezhető munkaidő beosztás

- versenyképes fix bér és prémium

- munkába járás támogatása

- modern, kellemes munkakörnyezet

Bérezésről a személyes elbeszélgetés során tudunk információt adni.