Aktuális munkalehetőségek - Targoncavezető - Budapest XXIII. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014289

Targoncavezetőt keresünk Budapestre üdítőitalok gyártásával, forgalmazásával foglalkozó partnercégünkhöz, aki már több mint 70 éve tölt be vezető szerepet a piacon. Jelenleg létszámbővítés miatt keresünk újabb munkatársakat.

Feladatok:

  • anyagmozgatás targoncával;
  • fuvarozási dokumentációk kezelése;
  • komissiózás.

 Előny:

  • minimum 8 általános képesítés;
  • targoncavezetői jogosítvány;
  • raktárosi vagy hasonló területen szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely;
  • családias, baráti közösség;
  • tiszta, rendezett munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület

Munkavégzés ideje: 1 vagy 2 műszakos munkarendben hétköznapokon

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel önéletrajzát.