Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - TARGONCAVEZETŐ - BIATORBÁGY

Ajánlat sorszáma: 2014293

Biatorbágyi, szállítmányozással és raktározással foglalkozó partnercégünk keres

TARGONCAVEZETŐ

munkatársakat, hosszú távra!

Feladatok:

  • anyagmozgatás targoncával;
  • raktári rend betartása;
  • egyéb raktáros feladatok.

Feltételek:

  • új típusú targonca vezetői képesítés;
  • targonca vezetői gyakorlat;
  • megbízható, felelősségtudó munkavégzés;
  • raktári munkakörben szerzett tapasztalat, előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • munkabér + utazási támogatás;
  • teljes munkaidős, bejelentett, stabil munkahely;
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Munkavégzés ideje:

  • hétfőtől-péntekig;
  • egy műszakos munkarend.

Munkába állás: amilyen gyorsan lehetséges.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06-30/985-4536

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel önéletrajzát.