Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Targoncavezető 3 műszakban- Budapest XXIII. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014326

Targoncavezető 3 műszakban

70 éve a piacon lévő partnercégünk számára keresünk targoncavezetőket három műszakos munkarendbe. Olyan munkavállalók jelentkezését várjuk akik  bátran elvezetnek több típusú targoncát.

Feladatok:

  • rakodási munkálatok elvégzése;
  • visszajövő göngyöleg kezelése;
  • WMS szkenner használata;
  • raktári rend folyamatos fenntartása.

Elvárások:

  • több típusú targonca ismerete (gázüzemű, elektromos);
  • minimum 2 év tapasztalat.

Egyéb információk:

  • a cég Budapesten a 23. kerületben található;
  • munkaidő: három műszakos munkarendben 5:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:30;
  • modern, rendezett munkakörnyezet;
  • azonnali kezdés.

Jelentkezés módja: Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.