Aktuális munkalehetőségek - Szerviztechnikus – Győr-Moson-Sopron megye

Ajánlat sorszáma: 2014481

Ipari akkumulátorok és áramellátók kereskedelmével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat, megbízható vállalati háttérrel rendelkező, stabil munkahelyre. Csatlakozzon, amennyiben szívesen sajátítaná el a tartalék áramforrású, az űrkutatási, a védelmi és speciális akkumulátorok technológiájának karbantartását és javítását!

Feladatok:

  • eszközök telepítése, üzembe helyezése;
  • az eszközök rendszeres, ütemezett karbantartása;
  • üzemeltetett eszközök szabványossági felülvizsgálata;
  • akkumulátorok, berendezések eseti meghibásodásainak elhárítása, javítása.

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség;
  • 2-3 éves ipari tapasztalat hasonló munkakörben;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • önálló munkavégzés;
  • jó kommunikációs képesség;
  • nyitott személyiség, ügyfélbarát hozzáállás.

Előny:

  • könnyűgépkezelői engedély (targonca);
  • érintésvédelmi felülvizsgálói bizonyítvány;
  • alapfokú angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú lehetőség;
  • versenyképes bérezés;
  • juttatások;
  • változatos munkakör.

Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig napi 8 óra, egy műszakban

Munkavégzés helye: Győr, Csorna környéke

Jelentkezés: Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.