Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Személyes ügyfélszolgálat Békéscsaba közműszolgáltató

Ajánlat sorszáma: 2014205

Munkavégzés helye: Békéscsaba

Feladat:

  • ügyfélszolgálati tevékenység
  • ügyfelek fogadása, problémamegoldás
  • adminisztratív feladatok ellátása

Munkaidő: napi 8 óra, heti 40 óra, ügyfélszolgálatos munkarendben

Elvárások:

  • érettségi
  • jó kommunikációs képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, levelező program)

Előny: B kategóriás jogosítvány

Bérezésről a személyes elbeszélgetés során tudunk információt adni.