Aktuális munkalehetőségek - Sasliktűző, élelmiszer-feldolgozó betanított munka Mórahalmon

Ajánlat sorszáma: 2014465

Várjuk nők és férfiak jelentkezését, azonnali kezdéssel!

Feladat:

  • sasliktűzés,
  • élelmiszer-feldolgozás.

Munkaidő:

Teljes munkaidős foglalkoztatásban: egyműszakos munkarend: hétfőtől péntekig 6:00-15:00 között.

Részmunkaidős foglalkoztatásban: egyműszakos munkarend: hétfőtől péntekig, 7:00-15:00, 8:15-15:00 vagy 6:00-12:45 között.

Munkavégzés helye: Mórahalom - UTAZÁS MEGOLDOTT.

Elvárások:

  • megfelelő állóképesség;
  • monotonitás-tűrés;
  • megbízhatóság.

Előnyök:

  • hasonló munkában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • tervezhető munkabeosztás;
  • fix munkahely;
  • versenyképes alapbér és bónuszok;
  • munkába járás támogatása;
  • munkaruha biztosítása;
  • modern munkakörnyezet;
  • stabil, komoly hátterű cég;
  • jó csapat;
  • teljes körű betanítás;
  • mentor program.

A bérezésről a személyes elbeszélgetés során tudunk információt adni.

Jelentkezzen a gomb megnyomásával, és az űrlap kitöltésével!