Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Recepciós munkatárs - Budapest XIII. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014348

Cégünk nemzetközileg több, mint 100 éve piacvezető szerepet tölt be az illatszergyártás és a kozmetikai termékek forgalmazásában, hazánkban pedig 11 éve nyitotta saját irodáját. A most keresett recepciós kolléga szorosan együtt dolgozna a HR tevékenységért felelős kollégával és kapcsolatot tart az anyacéggel.

Feladatok:

  • bejövő hívások fogadása, továbbítása, üzenetek kezelése;
  • ügyfelek fogadása, eligazítása;
  • posta és fax kezelése;
  • iktatás, adatrögzítés, nyilvántartások vezetése;
  • céges autók ügyintézése;
  • szállás és repülőjegyek foglalása;
  • egyéb irodai beszerzések intézése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • irodai/recepciós munkakörben szerzett tapasztalat;
  • MS Office magabiztos ismerete (Excel, Word, Outlook);
  • jó kommunikációs készség, segítőkészség, határozottság;
  • proaktív gondolkodás.

Egyéb információk:

  • a cég Budapesten, a 13. kerületben található;
  • a munkavégzés egy elegáns irodaházban található;
  • a munkaidő heti 40 óra, napi 10 órás munkavégzéssel, heti 4 napban;
  • azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és jelölje meg bérigényét a megjegyzés rovatban!