Aktuális munkalehetőségek - RAKTÁROS-TARGONCAVEZETŐ - BUDAPEST, IX. KERÜLET

Ajánlat sorszáma: 2014424

Budapesti székhelyű, festék nagykereskedelmi cég RAKTÁROS-TARGONCAVEZETŐ kollégát keres.

Feladatok:

  • áru összekészítése / árukiadás;
  • árumozgatás, áru betárolása kézi/gépi erővel ( magasemelésű targonca);
  • áruátvétel;
  • raktári rend fenntartása;
  • címkézés;
  • festékkeverés;
  • leltározásban való részvétel;
  • raktárvezető által kiadott napi feladatok teljesítése.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség;
  • érvényes targoncavezetői engedély;
  • raktározásban, magasemelésű targoncásként szerzett gyakorlat;
  • felelősségteljes munkavégzés;
  • együttműködési készség;
  • büntetlen előélet.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős, bejelentett munkahely;
  • határozatlan idejű szerződés;
  • próbaidő után cafetéria juttatás;
  • stabil munkahelyi háttér.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület.

Munkavégzés ideje: hétfőtől-péntekig, 7-16 óráig, egy műszakos munkarend.

Munkába állás: akár azonnal.

Kattintson a „Jelentkezem” gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és bérigényét: