Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Raktáros-gépjárművezető-Dunaharaszti

Ajánlat sorszáma: 2014354

Gépjárműalkatrész kereskedelmével foglalkozó partnerünk 6 fős csapatába keressük új kollégánkat! Ha megbízható munkahelyet keres és rendelkezik vezetési tapasztalattal, olvasson tovább!

Feladatok:

  • a telephely területén szükséges rakodási feladatok elvégzése;
  • áru szállítása, anyagbeszerzés;
  • szállítással kapcsolatos ügyintézés;
  • a gépkocsik tisztán tartása, teljes körű felügyelete, üzemeltetése.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • alapfokú végzettség;
  • B típusú jogosítvány;
  • budapesti helyismeret és vezetési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • cafeteria juttatás;
  • utazási költségtérítés.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órában, 8-tól 16:30-ig (szezonban túlóra kifizetéssel)

Munkavégzés helye: Dunaharaszti indulással Budapesten és környékén.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 605 8667

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.