Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - RAKTÁROS-Dunakeszi

Ajánlat sorszáma: 2014167

RAKTÁROST

keresünk Dunakeszire, 8-10 fős családias raktárosi csapatba, stabil, hosszútávú, jó hangulatú munkahelyre.

Feladatok:

  • árukiszedés, csomagolás;
  • komissiózás;
  • árumozgatás békával;
  • targoncázás, targoncás jogosítvány megléte esetén (nem feltétel);
  • áruátvétel;
  • raktártakarítás.

 Elvárások:

  • tanulási készség;
  • kommunikációs készség;
  • jó fizikai erőnlét.

 Előny:

  • középfokú végzettség;
  • targoncavezetői jogosítvány;
  • raktárosi vagy hasonló területen szerzett munkatapasztalat.

 Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely;
  • családias, baráti közösség.

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Munkavégzés ideje: 8:00-16:30, alkalmanként túlóra, melyet kompenzál a cég

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.