Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Raktáros- IX. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014330

Optikai termékekkel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk bővülés miatt raktárost, azonnali munkakezdéssel. Hosszútávú lehetőség és jó hangulatú, családias csapatba várjuk a jelentkezőket.

Feladatok:

  • áruátvétel;
  • komissiózás (termékek kigyűjtése, előkészítése);
  • csomagolás, szortírozás, címkézés;
  • leltározás.

Előny:

  • targoncavezetői jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • cafeteria;
  • rendezett, tiszta munkakörnyezet.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: IX. kerület;
  • munkavégzés ideje: 2 műszakos munkarendben: 6:00-14:00, 12:00-20:00;
  • azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség.

Jelentkezés módja: amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.