Aktuális munkalehetőségek - Raktáros Halásztelken

Ajánlat sorszáma: 2014336

Raktáros munkatársat keresünk egy amerikai háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő autóipari beszállító partnercégünkhöz. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • rakodási munkálatok elvégzése;
  • kiszállítandó áruk összekészítése;
  • raktári rend folyamatos fenntartása.

Elvárások:

  • érvényes OKJ és targoncavezetői engedély;
  • minimum 2 év tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • munkaidő: 2 műszakos munkarendben 5:40-14:00, 13:40-22:00;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • kulturált és tiszta munkakörnyezet;
  • kiemelt bérezés, alapbéren felüli juttatások, cafetéria.

Munkavégzés helye: Halásztelek

Ingyenes céges buszjáratokat indítunk dolgozóink részére: Dunaújváros, Dunavecse, Apostag, Szalkszentmárton, Tass és Dömsöd.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát, a megjegyzés rovatba pedig tüntesse fel bérigényét.