Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Raktáros - Budapest IX. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014355

Gépjárműalkatrész kereskedelmével foglalkozó partnerünk 6 fős csapatába keressük új kollégánkat! Ha megbízható munkahelyet keres és rendelkezik targoncás jogosítvánnyal, olvasson tovább!

Feladatok:

 -          a telephely területén szükséges rakodási feladatok elvégzése;

 -          áruátvétel, áruátadás.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

 -          alapfokú végzettség.

 Előny

 -          targoncás jogosítvány.

 Amit kínálunk:

 -          alapbér+cafeteria juttatás;

 -          vidékieknek utazási költségtérítés.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órában, 8-tól 16:30-ig (szezonban túlóra, melyet kompenzál a cég)

Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 605 8667

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.