Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - RAKTÁRI MUNKALEHETŐSÉGEK - BUDAPEST, XXI. KERÜLET

Ajánlat sorszáma: 2014356

Raktári munkalehetőségek!

Acélipari termékek nagykereskedelmével foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk raktári munkatársakat több pozícióba!

Minőségellenőr

Darukezelő

Teherkötöző

Targoncavezető

Feladatok:

  • be- és a kimenő áru gépi és kézi mozgatása;
  • raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése;
  • leltározásban történő részvétel;
  • raktári rend betartása;
  • egyéb raktáros feladatok.

Elvárások:

  • munkakörökhöz kötötten: megfelelő gépkezelői jogosítvány vagy OKJ képzés;
  • középfokú végzettség;
  • erős fizikum;
  • megbízható, pontos, felelősségtudó munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • bérezés: megegyezés szerint: alapbér + bónuszok + cafetéria;
  • teljes munkaidős, bejelentett munkahely;
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

Munkavégzés ideje: hétfőtől-péntekig 07:00-16:00

Munkába állás: amilyen gyorsan lehetséges.

Érd.: 0630/9854536

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.