Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Rakodó és összekészítő targoncás - Veszprém

Ajánlat sorszáma: 2014317

Alábbi hirdetésünkkel egy több, mint 25 éves múlttal rendelkező építőipari termékeket gyártó és forgalmazó vállalat családias csapatába keresünk rakodó és összekészítő munkatársat.

 Feladatok:

  • teherautók rakodása targoncával;
  • anyagmozgatás;
  • komissiózás.

 Elvárások:

  • jó állóképesség;
  • targoncázásban szerzett tapasztalat;
  • gyors, alapos munkavégzés.

 Előny:

  • targoncavezetői jogosítvány;
  • építőipari termékek rakodásában szerzett tapasztalat.

 Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés;
  • cafeteria juttatás;
  • családias közösség;
  • bejelentett, 8 órás munkaviszony.

 Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Veszprém;
  • munkaidő: heti váltásban H-P: 6:00-14:00 vagy H-P: 9:00–17:00-ig;
  • munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.