Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Pénzügyi asszisztens – Budapest VI. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014365

Pénzügyi közvetítői piacon jelen lévő partnercégünkhöz keresünk pénzügyi asszisztens munkatársat hosszú távra.

A folyamatosan fejlődő cég előre lépési lehetőséget és változatos munkakört biztosít egy olyan kolléga számára, aki magáénak érzi a szervezet célkitűzéseit, ambiciózus, lelkiismeretesen végzi a munkáját és akár saját ötleteit is megvalósítja.

Feladatok:

  • hitel- és pénzkölcsön nyújtás menedzselése;
  • követelések nyomon követése, dokumentumok ellenőrzése;
  • kapcsolattartás belső és külső partnerekkel szóban és írásban;
  • szabályzatok jogszabályok szerinti naprakésszé tétele;
  • jogásszal történő egyeztetés;
  • posta kezelése;
  • egyéb ad hoc jellegű adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • Microsoft Word és Excel haladó szintű ismerete (pl.: függvények);
  • pénzügyi, számviteli tanulmányok;
  • angol nyelvtudás (középszinten, elsősorban írásban);
  • legalább 1-2 év szakmai tapasztalat.

Előny:

  • német nyelvtudás;
  • „B” kategóriás vezetői engedély.

Amit a cég ajánl:

  • céges telefon és laptop;
  • előrelépési és tanulási lehetőség;
  • változatos feladatok;
  • bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület, az Oktogon villamos megállótól 5 percre;
  • munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között;
  • munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.