Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Összeszerelő operátor

Ajánlat sorszáma: 2014146

Műanyag termékeket gyártó céghez keresünk operátori munkára munkatársakat (nőket és férfiakat egyaránt).

Feladat:

  • apró műanyag termékek válogatása, összeszerelése, ellenőrzése.

Elvárások: vizuális minőségellenőri vagy gyártósori tapasztalat, rugalmasság, csapatszellem.

Amit kínálunk:

  • a munkakörnyezet kulturált és tiszta;
  • a munka nem megterhelő fizikailag, ülve és állva is lehet végezni;
  • családias, baráti a közösség.

A cég a Halásztelken található, egyénileg kell megközelíteni.

Munkaidő: két műszak: 5:40-14:00 és 13:40-22:00. Hosszútávú munkalehetőség!

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát, a megjegyzés rovatba pedig tüntesse fel bérigényét(!).