Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Összeszerelő és minőségellenőrző operátor - Gyál

Ajánlat sorszáma: 2014263

Összeszerelő és minőségellenőrző operátorokat

keresünk Gyálra, 40 fős operátori csapatba.

Céges buszjáratokat indítunk: Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Áporka, Alsónémedi.

 Feladatok:

  • minőségellenőrzés;
  • sorjázás;
  • kisebb termékek összeszerelése.

 Elvárások:

  • jó látás;
  • kiváló kézügyesség;
  • monotonitástűrés;
  • precizitás
  • 8 általános iskolai végzettség.

 Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

 Amit kínálunk:

  • alapbér + pótlékok + cafeteria juttatás;
  • nagyon jó csapat, korrekt műszakvezetők, nyugodt légkör;
  • kulturált, tiszta munkakörnyezet;
  • hosszútávú, stabil, bejelentett munkahely.

Munkavégzés helye: Gyál, tömegközlekedéssel is megközelíthető helyen

Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig 3 műszakos munkarendben (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00). Alkalomszerűen van túlórázási lehetőség szombaton, amit honorál a cég.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.