Aktuális munkalehetőségek - OPERÁTOR egy műszakban - Budaörs

Ajánlat sorszáma: 2014149

Műanyag termékeket gyártó céghez keresünk

operátori feladatok ellátására munkatársakat

6 fős családias operátori csapatunkba.

Feladat: apró műanyag termékek összeszerelése, vizuális ellenőrzése.

Elvárások:

  • vizuális minőségellenőri vagy gyártósori vagy csomagolói tapasztalat;
  • kiváló kézügyesség.

Amit kínálunk:

  • alapbér + bónusz + cafeteria juttatás + utazási költségtérítés vidékieknek;
  • kulturált, tiszta környezet;
  • bejelentett, hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: budaörsi ipartelep (Kelenföldről busszal 30 perc, Diósdról, Budakesziről 10 perc).

Munkaidő: egy műszak: 06:30-15:00

Érdeklődni: +36306058667

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.