Aktuális munkalehetőségek - Operátor – Budapest VIII. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014500

2005-ben alapított egyedi eszközök, alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk operátor kollégákat. A cég fő tevékenysége a fejlesztés, gyártás, összeszerelés, tesztelés és csomagolás.

Az új munkavállaló feladatai a következők lesznek:

  • részegységek gyártásra való előkészítése, összeszerelése; gyártása;
  • tesztelés;
  • minőségellenőrzési szerelési tevékenység;
  • karbantartásokhoz tartozó dokumentáció kezelése.

Elvárások az operátorokkal szemben:

  • minimum alapfokú végzettség;
  • jó kézügyesség, műszaki érzék;
  • precíz, igényes munkavégzés nagyító, illetve mikroszkóp alatt;
  • határidőre történő precíz munkavégzés;
  • monotónia tűrő képesség.

Előnyök a munka betöltéséhez:

  • középfokú végzettség;
  • finommechanikai összeszerelésben szerzett tapasztalat;
  • mechatronikai területen szerzett gyártási tapasztalat;
  • gyártási dokumentumok kezelésében szerzett tapasztalat;
  • angol nyelvismeret.

Amit a cég kínál a munkavállalóknak:

  • versenyképes fizetés, cafeteria juttatás;
  • teljesítményorientált motivációs rendszer;
  • innovatív feladatok;
  • fiatalos csapat;
  • nemzetközi környezet;
  • stabil cégháttér;
  • kulturált munkakörnyezet;
  • dinamikus és kreatív munkahely.

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig 06-14:00 és 14:00-22:00 -ig.

Jelentkezés: Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, hogy azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát, a megjegyzés rovatba pedig tüntesse fel bérigényét.