Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Operátor 2 műszakban

Ajánlat sorszáma: 2014159

Pest megye déli részére

O P E R ÁT O R O K A T

keresünk műanyag alkatrészgyártó céghez (nőket és férfiakat egyaránt).

 Feladat: apró műanyag termékek válogatása, összeszerelése, ellenőrzése (szaktudást nem igényel).

Munkaidő: két műszak 5:40-14:00 és 13:40-22:00.

Hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő üzemben.

Elvárások:

  • alapfokú végzettség (8 általános);
    • ápolt, rendezett megjelenés;
    • megfelelő látás és kézügyesség,
    • monotonitástűrő képesség.

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony;
  • kiemelt bérezés + Erzsébet utalvány, bónuszok;
  • kulturált és tiszta munkakörnyezet;
  • a munka nem megterhelő fizikailag, ülve és állva is lehet végezni.

Ingyenes céges buszjáratokat indítunk dolgozóink részére: Dunaújváros, Dunavecse, Apostag, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát, a megjegyzés rovatba pedig tüntesse fel bérigényét(!).