Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Nyílászáró értékesítő-Budaörs

Ajánlat sorszáma: 2014382

Kül- és beltéri nyílászárók kereskedelmével foglalkozó partnerünk, bővülés miatt keresi új értékesítő kollégáit! Ha szeretne családias, de modern munkakörnyezetben, jó hangulatban dolgozni és szakmailag fejlődni, olvassa tovább ajánlatunkat!

A leendő feladatok:

  • értékesítési folyamat végigkísérése beérkező igények mentén;
  • igények felmérése;
  • ajánlatok, megrendelések készítése, szakmai tanácsadás;
  • kapcsolattartás partnerekkel és megrendelőkkel;
  • a fentiekkel kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • középszintű angol és/vagy német nyelvtudás;
  • műszaki beállítottság;
  • értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • csapatszellem, tanulékonyság.

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely;
  • fix bérezés;
  • modern munkakörnyezet;
  • családias, baráti közösség;
  • utazási hozzájárulás.

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig 9:00-17:00-ig, megbeszélés szerint szombati munkavégzés is lehetséges, amit kompenzál a cég.

Érdeklődni:

+36306058667

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.