Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Nyílászáró értékesítő mérnök-Budaörs

Ajánlat sorszáma: 2014380

Kül- és beltéri nyílászárók kereskedelmével foglalkozó partnerünk, bővülés miatt keresi új értékesítő kollégáit kiemelt ügyfelek kezelésére. Ha szeretne családias, de modern munkakörnyezetben, jó hangulatban dolgozni és szakmailag fejlődni, olvassa tovább ajánlatunkat!

A leendő feladatok:

  • belsőépítészeti koncepció meghatározása;
  • luxuskategóriás beltéri ajtók, falburkolati rendszerek tervezése, konszignálása;
  • gyártás előkészítése, támogatása, megvalósítás ellenőrzése nyomon követése.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • építészmérnök, faipari mérnök, építész, építőmérnök vagy belsőépítész képesítés;
  • AutoCAD, MS Office programok ismerete;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • felelősségteljes önálló munkavégzés, precizitás, kreativitás;
  • jó szervező és problémamegoldó készség.

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • középszintű angol és/vagy német nyelvtudás (dokumentáció olvasás);
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely;
  • fix bérezés;
  • családias, baráti közösség;
  • utazási hozzájárulás;
  • szakmai fejlődés.

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig 9:00-17:00-ig vagy 10:00-18:00-ig.

Érdeklődni lehet:

+36306058667

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.