Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Nemzetközi fuvarszervező – Biatorbágy

Ajánlat sorszáma: 2014352

Biatorbágyi székhelyű szállítmányozással és raktározással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐT.

Feladatok:

  • nemzetközi fuvarfeladatok megszervezése;
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • számlázás előkészítése;
  • adminisztráció.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség;
  • legalább 2-3 év szakmai tapasztalat fuvarszervezőként;
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • magabiztos, kommunikatív személyiség.

Előny:

  • felsőfokú szakirányú végzettség.

Egyéb információk

  • munkavégzés helye: Biatorbágy, Pest megye;
  • munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 óra.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 577 3659.