Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Minőségellenőr

Ajánlat sorszáma: 2014168

Minőségellenőr Halásztelken

Fontos számodra a munkahelyi légkör? Szeretnél fiatalokkal együtt, jó hangulatban dolgozni? Ülő és álló minőségellenőri munkára keresünk kis csapatunkba pozitív, munkabíró új kollégát!

Mi kell a jelentkezéshez?

  • Minimum középfokú végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • önállóság, monotónia tűrés;
  • jó kézügyesség.

Mik a feladatok?

  • Műanyag alkatrészek minőségi vizsgálata;
  • napi tevékenység adminisztrációja;
  • selejtes termékek kezelése.

Mit érdemes még tudni?

  • Azonnali munkába állás, hosszú távú munkalehetőség;
  • szaktudást nem igényel;
  • a munkakörnyezet kulturált és tiszta, ülve és állva is lehet dolgozni;
  • a cég Halásztelken található, kijutás céges busszal vagy tömegközlekedéssel;
  • hétköznapokon, kétműszakos munkarend 6:00-14:00 és 14:00-22:00.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot: