Aktuális munkalehetőségek - MEGRENDELÉS-KOORDINÁTOR – Pest megye déli része

Ajánlat sorszáma: 2014482

100 éves múlttal rendelkező, német tulajdonban lévő partnercégünk csapatába keresünk megrendelés-koordinátor munkakörbe új kollégát. A családias hangulatú, biztos háttérrel rendelkező nemzetközi vállalatcsoport Pest megye déli részén található gyártóközpontjába várja az új kollégát.

Feladatok:
• nemzetközi megrendelői körrel való közvetlen, napi szintű kapcsolattartás;
• megrendelések összefogása;
• egyeztetés és együttműködés a gyártással, a diszpozícióval és a vevői oldallal;
• rendelésmenedzsment feladatok ellátása;
• megrendelések kezelése a vállalati rendszerben.

Elvárások:
• felső- vagy középfokú végzettség;
• stabil, kommunikációképes idegen nyelvismeret: német és angol és/vagy egyéb (spanyol, orosz, francia etc.);
• nemzetközi kapcsolattartásban szerzett tapasztalat;
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
• önálló munkavégzési képesség;
• jó kommunikációs képesség;
• előnyt jelent a nemzetközi ügyfél-kapcsolattartásban, szolgáltatói szektorban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
• béren kívüli juttatás;
• változatos feladatkör;
• szakmai fejlődés;
• dinamikus, inspiráló csapat;
• korszerű munkakörnyezet;
• Munkába járás támogatása ingyenes céges buszjáratokkal (Budapest, Alsónémedi, Ócsa, Dabas, Érd, Szigetszentmiklós, Szigethalom, Dunavarsány, Délegyháza) vagy utazási költségtérítéssel.

Munkavégzés helye: Pest megye déli része.

Munkavégzés ideje: hétköznapokon napi 8 óra.

Jelentkezés: Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és jelölje meg bérigényét a megjegyzés rovatban.