Aktuális munkalehetőségek - Marketing munkatárs – Pest megye déli része

Ajánlat sorszáma: 2014485

Marketing munkatársat keresünk német tulajdonú partnercégünkhöz. Ha olyan munkahelyet szeretne, ami egy biztos, stabil vállalati háttérrel rendelkezik, valamint német nyelvtudását munkája során, napi szinten használhatja, akkor ez a hirdetés Önnek szól!

Feladatok:

  • nemzetközi szintű marketing feladatok ellátása;
  • nyomtatott marketing eszközök előállításához szükséges folyamatok biztosítása;
  • marketing adatállomány kezelése;
  • adatbázis aktualizálása, ellenőrzése;
  • közreműködés a nemzetközi marketing-adatbázis struktúrájának fejlesztésében.

Elvárások a jelölttel szemben:

  • szakirányú végzettség;
  • kommunikációképes, aktív német nyelvismeret;
  • termékmarketingben szerzett tapasztalat;
  • nemzetközi szolgáltatások területén szerzett tapasztalat;
  • stabil felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
  • gyors tanulási készség;
  • nagyfokú precizitás és megbízhatóság;
  • önálló munkavégzési képesség, rugalmasság, csapatjátékos attitűd.

Előnyök:

  • angol nyelvismeret;
  • adatbázis-kezelésben szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál Önnek:

  • béren kívüli juttatás;
  • változatos feladatkör;
  • szakmai fejlődés;
  • dinamikus, inspiráló csapat;
  • korszerű munkakörnyezet;

Munkavégzés helye: Pest megye déli része.

Munkába járás támogatása ingyenes céges buszjáratokkal (Budapest, Alsónémedi, Ócsa, Dabas, Érd, Szigetszentmiklós, Szigethalom, Dunavarsány, Délegyháza) vagy utazási költségtérítéssel.

Munkavégzés ideje: hétköznapokon napi 8 óra.

Jelentkezés: Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és jelölje meg bérigényét a megjegyzés rovatban.