Aktuális munkalehetőségek - Logisztikai ügyintéző - XXIII. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014511

Logisztikai ügyintéző -XXIII. kerület

Nemzetközi szállítmányozással foglalkozó partnerünk csapatába keresünk LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ munkatársat.

Feladatok:

  • szállítmányok nyomon követése és a kapcsolódó dokumentumok kezelése;
  • ügyfelekkel és alvállalkozókkal történő kapcsolattartás;
  • adatok összegyűjtése a beszállítóktól, vevőktől az EKÁER jelentéshez;
  • kockázatos termékek előírás szerinti kezelése és bejelentése;
  • szoros együttműködés a társosztályokkal;
  • közreműködés a havi zárási folyamat előkészítésében.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • minimum 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • jó kommunikációs készség;
  • önálló, megbízható munkavégzés;
  • társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • előny: EKÁER rendszer ismerete.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület
  • munkába állás időpontja: azonnal
  • munkaidő: kétműszakos munkarend (6:00–14:30 és 13:30–22:00)
  • kellemes környezet, jó csapat

Amint kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy megbízható japán cégcsoportnál;
  • jól felszerelt munkakörnyezet;
  • csoportos nyelvoktatási lehetőség az angol tudásod fejlesztésére;
  • tanulási és fejlődési lehetőség támogató vezetők mellett.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a „Jelentkezem” gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.