Aktuális munkalehetőségek - Logisztikai asszisztens - IX. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014155

Budapesti székhelyű kereskedelmi partnerünk részére logisztikai asszisztens munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • beérkező rendelések feldolgozása;
  • vevőkkel és képviselőkkel való kapcsolattartás;
  • fuvarozással kapcsolatos adminisztráció;
  • reklamáció kezelése;
  • jóváírások készítése;
  • leltárban való részvétel.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • jó kommunikációs készség;
  • önálló, megbízható munkavégzés;
  • előny, de nem feltétel: társalgási szintű angol nyelvtudás.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület
  • munkába állás időpontja: azonnal
  • munkaidő: hétfőtől-péntekig, heti 40 óra.
  • kellemes környezet, nagyon jó csapat

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a „Jelentkezem” gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és bérigényét(!).