Aktuális munkalehetőségek - Lakatos munka Szegeden

Ajánlat sorszáma: 2014487

Szegedi telephelyű partnerünk számára keresünk acélszerkezetek gyártására lakatos tapasztalattal rendelkező munkavállalókat, kiemelkedő fizetéssel.

Feladatok:

  • acélszerkezetek gyártásában aktív részvétel;
  • alapanyagok gépi mozgatása, megmunkálása, vágása;
  • hegesztés (oktatást követően).

Munkaidő: hétfőtől péntekig 6:00-16:00 több szünettel.

Elvárások:

  • minimum alapfokú végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • megbízhatóság, precíz pontos munkavégzés;
  • terhelhetőség.

Előny: szerkezetlakatos, géplakatos, lakatos, hegesztő végzettség.

Amit kínálunk:

  • tervezhető munkabeosztás;
  • kiemelkedő bérezés, mely több lépcsőben folyamatosan emelkedik;
  • munkába járás támogatása;
  • modern, kellemes munkakörnyezet;
  • stabil, komoly hátterű vállalati kultúra;
  • jó csapat.

Érdeklődni lehet: +36306058667

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, hogy azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát, a megjegyzés rovatba pedig tüntesse fel bérigényét.