Aktuális munkalehetőségek - Lakatos munka Szegeden

Ajánlat sorszáma: 2014487

Munkavégzés helye: : Kecskemét, Budapest, Üllő (utazás Szegedről történik)

Feladatok:

  • Acélszerkezetek gyártásában aktív részvétel;
  • alapanyagok gépi mozgatása, megmunkálása;
  • hegesztés (oktatást követően)

Munkaidő: hétfőtől péntekig 7:00-17:00 több szünettel.

Elvárások:

  • Minimum alapfokú végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • megbízhatóság, precíz pontos munkavégzés;
  • terhelhetőség.

Előny:

  • Szerkezetlakatos, géplakatos, lakatos, hegesztő végzettség.

Amit kínálunk:

  • Tervezhető munkabeosztás;
  • kiemelkedő bérezés, mely több lépcsőben folyamatosan emelkedik;
  • munkába járás támogatása;
  • modern kellemes munkakörnyezet;
  • stabil, komoly hátterű vállalati kultúra;
  • jó csapat.
  • Utazás: kényelmes 6 személyes gépjárművel, hétfő reggel szegedi indulással, és péntek dél utáni érkezéssel

Bérezésről a személyes elbeszélgetés során tudunk információt adni.

Jelentkezés: a jelentkezem gombbra kattintva, önéletrajz feltöltésével.