Aktuális munkalehetőségek - KÖNYVELŐ - BUDAPEST, IX. KERÜLET

Ajánlat sorszáma: 2014531

Budapesti székhelyű, festék nagykereskedelmi cég KÖNYVELŐ munkatársat keres.

Feladatok:

  • banki műveletekkel kapcsolatos ügyintézés: napi bankkivonat könyvelése, utalások összeállítása, rögzítése;
  • házipénztár kezelése;
  • bejövő (szállító számlák) könyvelése;
  • vevő-szállító egyenleg, folyószámla egyeztetés;
  • adóhatóság részére adatszolgáltatás, áfa bevallás elkészítése;
  • vevői kintlévőségek kezelése: fizetési felszólítás kiküldése, ügyfelekkel kapcsolattartás (telefon), riportkészítés értékesítő kollégák részére;
  • gazdasági-pénzügyi vezető munkájának támogatása belső kontrolling riportok, statisztikák készítésével.

Feltételek:

  • középfokú végzettség;
  • számviteli szakirányú végzettség, könyvelői-adózási ismeretek;
  • min. 2 év szakmai tapasztalat könyvelési területen;
  • jó kommunikációs készség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  • jó problémakezelési-megoldási készség;
  • önálló, megbízható munkavégzés.

Előny, de nem feltétel:

  • mérlegképes könyvelői végzettség;
  • alap/társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés + béren kívüli juttatás;
  • jó csapat és korszerű munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Munkavégzés ideje: hétköznapokon, napi 8 órában, 08:00-16:00-ig.

Jelentkezés: Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát, illetve a megjegyzés rovatban tüntesse fel bérigényét.