Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Könnyű fizikai munkalehetőség- IX kerület

Ajánlat sorszáma: 2014331

68 üzlettel rendelkező optikai termékekkel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk lelkes munkatársakat, azonnali munkakezdéssel.

 Feladatok:

  • beérkező termékek fogadása;
  • szemüvegkeretek és szemüveglencsék összeillesztése;
  • minőségellenőrzés.

 Elvárások:

  • jó kézügyesség;
  • monotonitástűrés.

Előny:

  • középfokú végzettség;
  • releváns tapasztalat,
  • látszerész vagy optikai üvegcsiszoló végzettség.

 Amit kínálunk:

  • cafeteria;
  • jó közösség;
  • rendezett, tiszta munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: IX. kerület

Munkavégzés ideje: 3 műszakos munkarendben: 6:00-14:30, 13:30-22:00, 22:00-06:30

Jelentkezés módja: amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.