Aktuális munkalehetőségek - Kirendeltség vezető (HR szolgáltató terület) - Budapest, VIII. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014541

Kirendeltség vezető (HR szolgáltató terület)

Szereted az értékesítésben rejlő kihívásokat és mellé még vezetői tapasztalatod is van? Jelenleg a budapesti irodánk legújabb munkatársát keressük. Kik vagyunk mi? 25 éve vagyunk jelen a piacon és partnereink számára nyújtunk széleskörűen HR szolgáltatásokat. Cégcsoportunk tagja a Produkteam Kft. és a Meló-Depó Iskolaszövetkezet. Tevékenységeink között szerepel a munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, diákmunka-szervezés, fejvadászat, bérszámfejtés outsourcing. Partnereink között vannak kisvállalatok, de multinacionális cégek is.

Téged keresünk, ha el tudod képzelni, hogy összefogd 10 fős budapesti csapatunkat és e mellett koordinálnád az értékesítési folyamatainkat is. Fontos, hogy leendő partnereinket személyesen is felkeressük, célunk, hogy új irányokat térképezzünk fel közösen.

A csapatunk lelkes, segítőkész és összetartó. Jellemző ránk a vidámság és a pozitív gondolkodás, a csapatjátékos hozzáállás és nyitottság.

 A feladatok:

  • egy 10 fős értékesítői és projektvezetői csapat vezetése, motiválása és fejlesztése;
  • az irodában zajló napi munkafolyamatok irányítása, koordinálása;
  • munkaerő-piaci szolgáltatások budapesti és pest megyei értékesítése;
  • személyes és online kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel;
  • értékesítési folyamat teljes körű menedzselése: új ügyfelek, üzleti lehetőségek felkutatása, igények felmérése, kapcsolatépítés;
  • piaci növekedés biztosítása;
  • új értékesítési csatornák kialakítása, értékesítési stratégia meghatározása;
  • értékesítési célszámok meghatározása és azok tartásának biztosítása;
  • árajánlatok készítése;
  • PR és marketing anyagok kialakításában való közreműködés;
  • értékesítési riportok készítése, beszámolók összeállítása;
  • ajánlatkérések kezelése, ajánlatok összeállítása, kiadása, tenderek menedzselése.

 Várjuk a jelentkezésed, ha:

  • nyitott vagy és felvillanyoznak az új kihívások;
  • van B kategóriás jogosítványod;
  • figyelsz a határidők tartására;
  • értékesítésben és vezetésben is szereztél tapasztalatot;
  • stratégiai gondolkodás jellemez;
  • kiváló kommunikációs és kezdeményező készséggel rendelkezel;
  • határozott kiállásod van.

 Előnyt jelent, ha:

  • angol / német nyelvtudásod van;
  • B2B értékesítésben szereztél tapasztalatot.

 Amit kínálunk:

  •  izgalmas és kihívásokkal teli munkakör;
  •  változatosság;
  • versenyképes alapfizetés + jutalék;
  • innovatív, értékteremtő fiatal csapat, támogató munkahelyi légkör;
  • céges mobiltelefon, laptop, cégautó;
  • budapesti belvárosi irodai környezet;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • sokféle cégkultúra megismerésének lehetősége.

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1085 Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk jelentkezésed önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megadásával, a Jelentkezem gombra kattintva.