Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Kézi Hegesztő– BUGYI település

Ajánlat sorszáma: 2014321

Ha szeretnél hosszú távon egy stabil háttérrel rendelkező cégnél dolgozni, akkor jelentkezz az alábbi hirdetésünkre.

Nemzetközileg világelső villamos szerelési anyagokat valamint villám és túlfeszültség védelmi termékek gyártó partnercégünk számára keresünk kézi hegesztőket.

Feladatok:

-          műanyag és fém termékek megmunkálása;

-          alkatrészek hegesztése;

-          minőségi hibák kiszűrése;

-          hegesztési varratok lecsiszolása.

Elvárások:

-          hegesztő szakmunkás végzettség;

-          OKJ-s eljárás szerinti hegesztői bizonyítvány;

-          hegesztői minősítés;

-          önálló munkavégzés.

Előny:

-          AVI hegesztői tapasztalat valamint alumíniumos területen szerzett jártasság előnyt jelent.

Amit a cég biztosít:

-          bejelentett munkaviszony;

-          hosszú távú stabil nemzetközi munkahelyi háttér;

-          versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások (cafetéria)

-          munkába járás céges busszal biztosított.

-          családias, baráti a közösség.

Egyéb információk:

-          munkavégzés helye: Pest megye déli része

-          Céges autóbusz biztosított az alábbi településekről: Taksony, Dunaharaszti, Alsónémedi, Majosháza, Délegyháza, Dunavarsány, Felsővány, Alsóvány, Ürbő, Kiskunlacháza, Apaj, Dömsöd, Újhartyán, Inárcs, Kakucs, Ócsa, Felsőbabád, Alsóbabád, Táborfalva, Örkény, Hernád, Tatárszentgyörgy, Dabas.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel önéletrajzát.